İçeriğe atla
Panjur Sistemleri

Alüminyum panjur sistemleri proje bazlı veya kişisel tercihlerinize göre alüminyum kutulu ya da gizli kutulu; manuel, butonlu veya uzaktan kumandalı olarak, geniş renk ve desen seçenekleri ile ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler sunuyor…

Alüminyum Panjur Sistemlerinin Özellikleri:

Poliüretan dolgulu alüminyum panjur sistemleri pencere ve kapılarınızda sağlamış olduğu izolasyon ile ısı kaçışını %60 oranında azaltarak maksimum derecede enerji tasarrufu yapmanızı sağlarlar.

Çeşitli alaşımlarla güçlendirilmiş alüminyum panjurlar uygulandığı mekanların güvenliğini en üst seviyeye çıkartarak hırsızlık ve benzeri suç olayları için büyük oranda caydırıcılık sağlar.

Nemden ve sıcaklıktan etkilenmeyen alüminyum en zorlu hava şartlarına yüksek mukavemet göstererek uzun yıllar sorunsuz kullanıma uygundur.

Poliüretan dolgulu alüminyum panjur sistemleri %30 oranında ses yalıtımı sağlayarak, gürültülü şehir hayatında yaşamınıza ekstra konfor katar.

Manuel, butonlu ya da uzaktan kumandalı kontrol imkanına sahiptirler. Çok kanallı uzaktan kumandalar ile tek bir kumandayla tüm panjurların kontrol edilebilmesi kolaylığı vardır.

Gereksinimleri karşılandığında akıllı ev sisteminize kolaylıkla entegre olurlar.

Renk ve desen seçenekleri ile uygulandıkları mekanlara şıklık katarlar.
Işık ve toz geçirmezliği sağlarlar.

Panjur Tipleri:

Motorlu Uzaktan Kumandalı Panjur:
Dahili kumanda alıcısı bulunduran motor sistemi ya da harici bir alıcı kullanılarak üretilen panjur tipidir. Panjur açma/kapatma kontrolü uzaktan kumanda ile yapılmaktadır.

Motorlu Butonlu Panjur:
Alıcısız motor sistemi kullanılarak üretilen panjur tipidir, panjur açma/kapatma kontrolü buton ya da anahtar ile yapılır. Kontrol için elektrik tesisatından anahtara, anahtardan panjur motoruna elektrik hattı çekilmelidir.

Makaralı Manuel Panjur:
Motor sistemi kullanılmayan, açma/kapatma işlemi manuel olarak kordon ve makara sistemi ile yapılan panjur tipidir.

Montaj hizmetini kendileri sağlayan bayiiler için de istenilen ölçülerde ve istenilen özelliklerde üretim yapılmaktadır.