İçeriğe atla

Hakkımızda

2005 yılında Ömer ÖZDEMİR tarafından Alanya’da temelleri atılan firmamız alüminyum sektöründe faaliyetlerine başlamıştır. Sektörün en alt seviyesinden başlayarak bugün geldiğimiz nokta en büyük gurur ve minnet kaynağımızdır. 30 m2 alan ile başlayan ticari serüvenimiz, bilgi ve tecrübemizin yanı sıra kalite anlayışımız ile genel politikamız haline gelmiştir.

Alüminyum sektöründe yapmış olduğumuz yatırımlar ve teknolojiler ile fabrikamız 2000 m2 kapalı alana ulaşmış olup alanında uzman, yenilikçi ve iletişimde güçlü Akdeniz Metal ekibi olarak talepleri karşılamaktayız. Müşterilerimizin en doğru teknikler ile yurtiçi ve yurtdışı hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Hayatın her alanını kolaylaştırmaya hizmet eden alüminyum sistemlerin erişilebilirliğini kolaylaştırmak ve arttırmak için projelerinizin teknik detaylarına göre sistemli bir şekilde çalışıyor ve ürünleri en uygun şekilde ihtiyaç duyduğunuz yere ulaştırıyor ve dilerseniz, montajı yapabiliriz.

Firmamız kaliteli üretimi ve geniş ürün yelpazesi ile müşteri memnuniyetini kendine hedef edinmiştir. Ana hedefimize ulaşmak için tüm çalışanlarımızı eğiterek, proje ve saha çalışmalarımızı her geçen gün artırarak yolumuza devam etmekteyiz.