Biz Kimiz?

2005 yılında Ömer ÖZDEMİR tarafından Alanya’da kurulan firmamız, faaliyetlerine alimünyum sektörü ile başlamıştır.Sektöre en alt basamaktan başlayarak bugün geldiğimiz nokta en büyük gurur ve şükür kaynağımızdır. 30 m2 lik bır alanla başlayan  ticari serüvenimiz,  edindiğimiz bilgi ve tecrübemizin yanında  kalite anlayışımızile genel politikamızoluşmuştur.

Alüminyum sektöründe yaptığımız  yatırımlar ve teknolojiler ile fabrikamız 2000 m2 lik kapalı alana kadar ulaşmış olup,alanında uzmanlaşmış, inovatif ve iletişim gücü kuvvetli Akdeniz Metal ekibi olarak siz müşterilerimizden gelen talepleri en doğru tekniklerle gerçekleştirip,yurt içi ve yurt dışı hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Hayatın her alanını kolaylaştırmaya yarayan alüminyum sistemlerine erişebilirliği kolaylaştırmak ve arttırmak adına, sizden gelen projeleri teknik detaylarına göre sistematik çalışarak size ve projenize en uygun şekilde kapınıza kadar ürün teslimatını ve dilerseniz montajını yapmaktayız.

Firmamız  kaliteli üretim ve geniş ürün yelpazesi ile müşteri memnuniyetini hedef olarak belirlemiştir.Hedefimiz sonucunda ülkemizde geldiğimiz bu güzel noktanın ardından  amacımız tüm dünyaya yüksek kalitede alüminyum sistemlerini geniş bir yelpazede sunmaktır. Temel hedefimize ulaşmak için tüm çalışanları eğiterek, proje ve saha çalışmalarımızı her geçen gün arttırarak  yolumuza  devam etmekteyiz.

Adresimiz

Oba Mahallesi, kadılar Cad No:24,
07400 Alanya/Antalya

Telefon Numaramız

+90 242 512 7287
+90 242 538 8085

E-Posta Adresimiz

info@alanyaakdenizmetal.com